בחירת מספרה ניידת – 4 טיפים פשוטים שיעזרו לך לבחור את הטוב ביותר

/
/
/
3 Views

לפני שאני נכנס לנקודות שיעזרו לך לבחור את המספרה שלך, עלי להגדיר תחילה את ההגדרה של מהי מספרה ניידת? מספרה ניידת היא מספרה שבדרך כלל עובד עבור עצמו בביקור לקוחות בביתם או במקום עבודתם, או בכל מקום מוסכם אחר ואינו פועל ממספרה קבועה או חנות יופי.

1.מתי לשקול שימוש במספרה ניידת. לעתים קרובות יש צורך להשתמש בשירותיו של מעצב שיער נייד בבית לחתונה, כאשר לעתים קרובות זה עלול להיות לא נוח עבור הכלה לנסוע לסלון שיער או יופי כדי לבצע את השיער והאיפור שלה, מה שמחייב אותה לאחר מכן. לנסוע חזרה לביתה כדי ללבוש את שמלת הכלה שלה. במקום זאת תיסע המספרה לבית הכלה על מנת לעצב את שיער הכלה ליום המיוחד שלה. מעצב שיער נייד מבוקש לרוב לבתי טיפול, בתי חולים, בתי כלא, לכוחות המזוינים ובמצבים רבים אחרים בהם נדרשת תשומת לב אישית.

2. למה אתה צריך לצפות. כמו מספרה סלון, מעצב שיער נייד צריך להיות בעל התכונות והמיומנויות ליצור את הסגנונות שמספרה יכולה לבצע במספרה, שכן המספרה חייבת להיות מסוגלת לבצע במיקום האישי של הלקוח, היכן שזה יהיה. המספרה הניידת שלך תוכל להשתמש בציוד שלה בצורה יעילה ובטוחה כדי לעצב את שיערך ולשכלל מראה וסגנונות חדשים עבורך, הלקוח שלה. המספרה הניידת תביא את כל הכלים הדרושים לכל תהליך עיצוב התסרוקת שיידרש לרבות זוגות חילוף של מספריים ומסרקים לחיתוך שיער, וכן מגהצים תלתלים ושטוחים, מייבשי מכונות, ג'לים וחומרי צבע ואפילו כיור רחצה. כל הפריטים והכלים הללו יישמרו נקיים, ניתנים לשירות ומחוטאים עבור כל לקוח.

3. בדקו תמיד שיש להם מראה מקצועי . רוב המספרות הניידות המקצועיות ילבשו ביגוד מקצועי המתאים לעבודתם. המספרה תהיה נקייה ומסודרת ומוצגת היטב עם תסרוקת מודרנית ומסוגננת, יציגו את עצמם כאילו הם עובדים במספרה מקצועית. הסיבה לכך היא שלקוח חדש כנראה יעריך את כשירותו של המספרה הניידת שלו ברגע שהוא או היא נכנסים לביתו. מכיוון שהמספרה שלך תיסע ללקוחות שלו תהיה להם הובלה משלהם בה הם יעבירו את הציוד, הכלים והחומרים המתכלים שלהם למיקום הלקוח במהירות.

4. השתמש תמיד במספרה מוסמכת. כמו במספרות של סלון, המספרה הניידת שלך צריכה להחזיק בהסמכה פורמלית למספרה. ההסמכה המקצועית הלאומית בבריטניה למספרות (NVQ) היא מערכת ההסמכה היחידה המוכרת, ויותר מ-60% ממעצבי השיער הניידים מאומנים כעת לתקן זה. הם צריכים גם להחזיק בביטוח אחריות מקצועית.

שֶׁלְךָ מספרה ניידת צריך להיות שמח ומוכן להמליץ ​​על התסרוקות המושלמות ולעיתים קרובות איפור כדי להדגיש ולהחמיא למראה האישי של הלקוח, ולהציע הצעות לגבי התסרוקת או האיפור שהכי יתאים ללקוחה.Source by Rich Davy

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.waudesign.com All Rights Reserved