האם אתה נאבק עם שיער יבש? נסה את הטיפים האלה לטיפול בשיער יבש

/
/
/
7 Views

אם יש לך שיער יבש אתה יודע כמה הוא נוטה להתפצלות, להתקרזל ולהישבר. אתה כנראה מרגיש שהוא חסר אונים ומוותר על השיער שלך. במקום זאת, נשים רבות עם שיער יבש בוחרות לשמור את שיערן בזנב פוני וגברים בוחרים לחבוש כובעי בייסבול במקום זאת. זה בדיוק מה שעשיתי. מזמן ויתרתי על התלתלים הטבעיים היפים שהיו לי ובחרתי בתחושת הקוקו שהיא חסרת אונים. אבל אפילו הקוקו שלי היה די חסר אונים ומצחיק למראה. אבל סוף סוף מצאתי פתרון. אתה רואה שכל מה שחשבתי שאני יודע על איך לטפל בשיער יבש היה שגוי לחלוטין. רק לאחר שלמדתי את הסודות האמיתיים ומה לעשות, התחלתי שוב לאהוב את התלתלים הטבעיים שלי.

גם אם אין לך את התלתלים הטבעיים אתה עדיין יכול לסבול מהשיער היבש המפחיד. זה קורה לכל אחד, ואנשים רבים יכולים להפיק תועלת מטיפול טוב לשיער יבש. החוכמה היא ללמוד איך השיער שלך גדל, וגם מה אתה עושה כדי לגרום לנזק. אמנם זה נכון שחום ועיצוב יכולים להזיק לשיער שלך, אבל זה לא אומר שאתה לא יכול לעשות את זה. אתה רק צריך לעשות את זה פחות ממה שאתה רגיל מדי. דבר נוסף שיעזור לייצר שיער חלק ומסוגנן למראה נהדר הוא למצוא את המוצרים הנכונים לשימוש כדי לרפא את בעיות השיער היבש שלך.

רכישת מוצרי טיפול לשיער בסלון יכולה להיראות כמו הוצאה שאפשר לדלג עליה. אחרי הכל, האם המוצרים האלה לא פשוט במחיר מופקע ודי חסר תועלת? אם אתה חושב כך, אולי כדאי שתחשוב שוב ותנסה. לעתים קרובות מוצרים אלה הם הדבר היחיד שאתה צריך כדי לטפל ולרפא את בעיות השיער היבש שלך. למעשה למוצרי סלון יש לא רק מרכיבים טובים יותר, יש בהם גם יותר מהמרכיבים הנכונים שהשיער שלך צריך כדי להיות בריא. חבר את אלה עם טיול רגיל לסלון לקיצוץ וזה עשוי להיות כל טיפול השיער היבש שאתה צריך. אם אתה חושש שמישהו יגזור לך יותר מדי תלתלים, חפשי למצוא מישהו שיש לו ניסיון עם תלתלים טבעיים שיחתוך לך את השיער.

עבור טיפול שיער יבש לסירוגין, אתה יכול לקבל משהו כמו טיפול שמן חם או מרכך עמוק כדי לתת לשיער שלך דחיפה נוספת. אתה יכול גם לקבל טיפול חלבון מהסלון שלך, אם כי אני לא יודע איך זה עובד. זכור שהטיפול הטוב ביותר בשיער יבש הוא לקצץ בכלי העיצוב הלוהטים, לקנות מרכך ושמפו לשיער יבש ופגום, ולהקפיד על קיצוץ לפחות פעם בחודשיים. זה עשוי להיות טיפול השיער היבש היחיד שאתה צריך, ובקרוב אתה עלול למצוא את עצמך מתאהב בשיער שלך מחדש.Source by Chris Ryerson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.waudesign.com All Rights Reserved