ההיסטוריה המצחיקה של תספורת נחשפה

/
/
/
16 Views

האם תספורת קשה? למה ואיך כדאי לגזור שיער טוב לחלוטין? שיער בדרך כלל צומח בקצב של מקסימום 2 ס"מ בחודש, על הראש – אלא אם כן אתה נועז. בעבר, אנשי מערות לא גזרו את שערם. חסרו להם הכלים והסיבה לעשות זאת. הרי שיער ושיער גוף מחמם ומנחם – אלא אם כן יש לך כינים זוחלות בו! שיער ארוך מבולגן ופרוע יכול לשמש לא רק ככרית נוחה, אלא גם משמש כשיטה מצוינת להסתרת חלקים גדולים של פנים מכוערות!

שיער ארוך צריך הרבה טיפול ותחזוקה כדי לשמור אותו נקי מסבך. מכיוון שלא היו להם מסרקים, שמפו או מרכך שיער אז, אתה יכול לתאר לעצמך איזה בלגן מגרד היה ראש השיער שלהם. בשלב מסוים הבין הגבר המוקדם שיהיה הרבה יותר שימושי להיפטר מהשיער, ולהימנע מלהיתקע בשיח, תוך שהוא רודף אחרי התפילה או האישה שלו.

אתה מבין, שיער ארוך, למרות שהוא יפה, יכול להיות מסוכן עבור גבר כשהוא מעורב בקרב או קרב, מכיוון שהאויב שלו יכול לתפוס אותו בשיער.

זה גם מנהג מסוכן מאוד לנערות צעירות להיות בעלות שיער ארוך אם הן רוכבות על אופניים (לכן, במדינות אכפתיות מסוימות אסור לבנות לרכוב על אופניים), או אם הן הולכות לבית ספר שבו הן עלולות למשוך את שיערן. אנו רואים את הסבירות-יכולת של כמה דרישות דתיות לחתוך שיער של נשים נשואות, או לכסות את השיער ובכך לשמור על נושאו נקי מפגיעה גופנית חמורה.

נשים בוגרות העוסקות בקרבות אמבט ספגטי, מנהג שמתרחש לפי שמועות בצפון אוסטרליה, מעדיפות בדרך כלל להיות עם תסרוקות קצרות מאוד או לחבוש פאה.

אף על פי כן, שיער ארוך שימושי מאוד להורים שמרניים ומודאגים לנערות בגיל ההתבגרות, שרוצים לוודא שילדם לא יתגנב בלילות כדי לפגוש חבר סודי; הם יכולים פשוט לחבר את הילד שלהם לעמוד המיטה באמצעות השיער שלה.

עד שאבותינו הבינו איך לגזור שיער, הם נאלצו לקלוע, לקלוע או לארוג (שיער מסוקס מבולגן) את שיערם. בהתבוננות באחים העכשוויים שלנו עם הראסטות המודרניות שלהם, אחד מתחבר מיד עם רצון מחייב מכריע ללמוד במהירות איך לגזור שיער.

שיטות התספורת הידועות הראשונות היו תספורת ביתית. מכיוון שאין לנו עדי ראייה על השיטות ששימשו לגזירת שיער אז, עלינו להשתמש בהיגיון הטוב ובדמיון העשיר שלנו; ככל הנראה האיש הקדמון ניסה להסתפר באמצעות אבן מושחזת ככלי הבחירה, תוך פריצה לשיער. זה בטח היה אב הטיפוס המוקדם של הגיליוטינה הידועה לשמצה.

בחברות פחות מתקדמות מבחינה טכנית הם כנראה נקטו לתת לטבע לטפל בשיער, על ידי מיקור חוץ של העבודה לחולדות פרא, שלעסו קצת שיער בזמן שהאדם פגוע השיער ישן ללא חשד על הקרקע… או אולי הם עסקו בשיער- מסיבות הסרה המוכרות גם כמריבות תלישת שיער (כלומר, "תספורת לא רצויה") – הרגל מגעיל שלא ויתרנו עליו!

איזו הקלה זה בטח שהמציאו את המספריים!

תספורת ביתית, כפי שאתה רואה, חוזר רחוק והוא מאוד מגוון בטכניקה. בסופו של דבר, התגלו דרכים אנושיות יותר וללא כאבים לחתוך שיער.

אנשים, כמו הממציא חסר המזל יעקב ל קליינמן, חידשו סכיני גילוח חשמליים ומכונות גילוח. ההמצאה של חותכי שיער/מכונות גילוח אפשרה לגברים לבצע תספורות קצוצות קצרות בבטחה ובקלות. זה גם סימן את סוף עידן התסרוקות הארוכות (ובזבוז הקמח הטוב) לגברים. המאה ה-20 החלה בתספורות ותסרוקות גברים קצרות, עד שנות ה-60, אז הגיעו ימים היפיים שמחים והחזירו תסרוקות ארוכות לגברים.

נשים ותספורת

לנשים יש גם היסטוריה ארוכה של תספורות ששווה להזכיר. בקצרה.

האופנה תמיד הכתיבה לנשים איך השיער שלהן צריך להיראות והן גוזרות את השיער בהתאם. נראה שנשים חושבות שציות לדרישות של יצרניות אופנה, גם אם זה גורם לך להיראות נורא, היא הדרך הטובה ביותר להיראות מושכת ולתפוס בעל.

רק בעשורים האחרונים נשים חוו חופש תספורת. כיום כל תספורת תספורת הולכת: תספורות קצרות, תספורות בינוניות, תספורות ארוכות ובובים. חלק מהנשים המפורסמות חוות מתח גדול בימים אלה, שכן היעדר תסרוקת אחת מדויקת לתספורת היא ההרס שלהן; מטורף למחצה עם ציפיות תובעניות לחדשנות עיצוב שיער, חופש התסרוקת הזה הופך במהרה לתשוקה מטורפת לחתוך את כל השיער המקסים הזה ולבחור במראה הנועז. הימנע מגורל שעיר עצוב זה על ידי השארת אף אחד מאושר ומאושר ועל ידי ידיעת מראש איזו תסרוקת מתאימה לך לפני שתבצע תספורת או עיצוב שתתחרט עליו.

תסרוקת נועזת ללא ספק יש את היתרונות שלו – אין בזבוז זמן, חוסך לך כסף וזו תעודה נטולת כינים. המצרים המוקדמים היו לובשי פאות. באקלים חם ובטמפרמנט קל יותר לקרר את הראש החם שלך כשאתה קירח. זוהי גם דרך מצוינת עבור כל אישה נאמנה אמיתית להראות את ההזדהות המוחלטת שלה עם בעלה, ככל שהשנים חולפות שיערו.

מי אשם? נשים הן אלו שבדרך כלל חותכות את השיער של ילדיהן ושל בעליהן – אם אין להן כסף (אתה רואה, זו אשמת בעלן) או גישה למספרה. זוהי התחייבות בסיכון גבוה, הידועה כגורמת אומללות נרחבת באוכלוסיה ולהמון אירועי טראומה בשיער. טראומת שיער אינה בהכרח שלילית, מכיוון שהיא מספקת משרות ליועצים נפשיים והכנסה מ-AdSense למנהלי אתרים, אולם אם לא מטפלים בה, היא מוליכה שיטות נוספות של טראומות שיער לאורך הדורות.

לנשים המעוניינות להיות נאהבות ונערצות על ידי משפחתן וחבריהן, מומלץ לפנות לעזרה מקצועית בצורה של ספר אלקטרוני לתספורת. זו גם מתנה נהדרת של אהבה ושלווה!Source by Eileen Kleinman

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.waudesign.com All Rights Reserved