המוצרים הטובים ביותר לצמיחת שיער טבעית

/
/
/
5 Views

הרבה נשים מחפשות מקומות ארוכים ויוקרתיים כשהן מטפלות בשיער שלהן. חברות טיפוח השיער יודעות זאת ומשווקות מוצרים על סמך רצונו של לקוח היעד. עם זאת, אין מוצר שיכול להאריך את השיער שלך. זה נכון! הנה המדע מאחוריו.

השיער של כולם צומח בערך באותו קצב. האורך שהוא גדל נקבע על ידי גנטיקה. זקיק השערה מתוכנת גנטית לגדול לאורך מסוים לפני שהוא נושר מהזקיק או משורש השערה. רוב האנשים משילים 50-80 קווצות שיער ביום. כן. ביוטין ותוספי מזון אחרים אכן מקדמים צמיחת שיער. תוספי מזון אלה מקדמים את צמיחת שיער הגוף הכולל. אולי תראה שיער יותר/עבה יותר אבל אם אתה לא מטפל בו ובעצמך כמו שצריך, האורך יישאר זהה.

אנשים שמרגישים שהשיער שלהם לא צומח כנראה חווים שבירה לפני שהשיער צומח לאורכו המרבי. להלן מספר טיפים למקסום צמיחת שיער שאינם כוללים קניית מוצרים.

5 טיפים להגדלת השיער

1. שתו מים

שיער יבש הוא שביר. שיער שביר נוטה להישבר לפני שהוא מגיע לאורך המקסימלי. כן, אתה יכול למרוח מוצרי לחות אבל מים הם קרם הלחות הטוב ביותר. תן לזה לבוא מבפנים. קח את המשקל שלך וחלק אותו לשניים. זה כמה אונקיות מים אתה צריך לשתות מדי יום. לדוגמה: אם אתה שוקל 150 ק"ג, עליך לשתות 75 אונקיות מים בכל יום. אם שתיית כל כך הרבה מים היא מכריעה, נסה לשתות את רובם בבוקר ברגע שאתה מתעורר וללגום במשך היום. התחלתי לשתות מים מוגזים בטעמים כדי לשבור את המונוטוניות. שתו את המים איך שתרצו אבל שתו אותם. הגוף והשיער שלך אוהבים את זה.

2. קח מולטי ויטמין ואכל נכון.

ייתכן שיש חומרים מזינים שאתה לא מקבל מהתזונה שלך. קח מולטי ויטמין יומי. הימנע ממזון מעובד. הם מלאים בחומרים משמרים וניסויי מעבדה. אם הוא לא צומח מהאדמה או בא מהקצב, הימנעו מאכילתו. מזונות מעובדים נוטים להיות עשירים בקלוריות ודלים ברכיבים תזונתיים להם אנו זקוקים לפעילות תקינה של גופנו. להלן כמה הנחיות לתכנית ארוחות יומית:

  • 4 מנות חלבון

  • 4 מנות ירקות ירוקים

  • 4 מנות פירות

  • 3 מנות פחמימות לא מעובדות (בטטה, תירס, גזר וכו')

  • מנה אחת של שמן או דגן (אני משתמש ב-2 כפות של ארוחת זרעי פשתן בשייק הבוקר שלי כדי לכסות את זה)

3. תן לקרקפת שלך לנשום.

בדיוק כמו שכל יצור חי צריך מים כדי לשרוד, הוא גם צריך חמצן. חפיפה בשמפו על השיער שלך מנקה את הקרקפת משאריות ממוצרים וזיעה ומאפשרת חמצן להיכנס לזקיקי השיער שלך. אם אתה אוהב ללבוש אריגה, וודא שאתה מגיע לקרקפת הזו עם ספוגית לוז או משהו. הימנעי משמפו שמייבשים את השיער מכיוון שכזכור, שיער יבש נוטה להישבר עקב נזק לעיתים קרובות יותר מאשר שיער לח. הקפד לקרוא את מרכיבי השמפו שלך לפני שאתה קונה אותו. חלק מהמוצרים יטענו "ללא סולפט" בחזית אך המרכיבים כוללים נגזרת של סולפט בתוכם.

4. שמור על לחות השיער שלך.

כן. אתה שותה חצי ממשקל גופך במים מדי יום. כעת, עלינו להתייחס למוצרים. אם אתה משתמש במוצרים שהם מוצרים או שמנים על בסיס שמן, יש למרוח אותם רק על שיער רטוב או לח. למה? ובכן, הם נועדו לאטום לחות – הלא היא מים – לתוך השיער. כאשר מורחים מוצרים על בסיס שמן על שיער יבש, זה רק שמן שיושב על שיער יבש. במוצרים על בסיס מים יש מים וניתן למרוח אותם על שיער יבש כקרם לחות. שוב, שימו לב למרכיבים במוצרים שאתם קונים. מרכיבים כמו שמן מינרלי ונפט לא נועדו להעניק לחות ולמעשה יכולים להשאיר את השיער שלך יבש יותר ממה שהיה לפני שהשתמשת בו.

5. השתמש בטכניקות סטיילינג ב"מניפולציה נמוכה".

בקש מאיש מקצוע להתקין את האריגה שלך. מצא סגנון ומוצרים שמתאימים לשיער שלך כדי שלא תעצב אותו יותר מ-2 פעמים בשבוע. נתק רק שיער לח או רטוב. אם אתה רוצה שיער סופר ארוך, תן לשיער שלך להתמקם. לוקים הם מניפולציה נמוכה. רק השיער החדש ביותר בשורש מעוות. 50 – 80 הגדילים שנשירים מדי יום נמצאים בתוכם. כך שנראה שהשיער מתארך מכיוון שהקווצות שבדרך כלל היו יוצאים החוצה במסרק או במברשת עדיין מחוברים.

כל מרקמי השיער יכולים להתארך. צריך רק ללמוד את השיער ולהיצמד לשגרה. חווית עיצוב חום אחת גרועה יכולה להרוס את כל העבודה הקשה שלך. זה כמו לרדת במשקל. אתה יכול לעשות דיאטה ופעילות גופנית אבל אם לא תבצע את השינויים הנדרשים באורח החיים, המשקל יתחיל לזחול בחזרה. תזין את השיער שלך והוא יגדל וארוך וגולש, לא משנה כמה הסלילים מקורזלים.Source by Iyonna Woods

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.waudesign.com All Rights Reserved