זו העונה להיות מתולתל – טיפים לטיפוח שיער בחגים

/
/
/
14 Views

עם עונת החגים מתקרבת במהירות, ואינספור מסיבות ואירועים חברתיים חגיגיים שאולי תצטרכו להשתתף בו – אתם רוצים לוודא שהשיער שלכם מדהים! זכרו שהשיער שלנו עדין כמו שהוא יפה, לכן הכרחי שתתייחסו לשיער שלכם כמו לחולצת משי עדינה – בזהירות יתרה. מיזוג קבוע, לחות יומיומית ומוצרי טיפוח שיער איכותיים הם חובה!

טיפים לטיפוח שיער בחורף:

החורף הוא העונה שהורסת הכי הרבה הרס בחולצות מתולתלות. מהשינוי המיידי לכאורה באקלים ועד להתקפה היומיומית של רוח יבשה ושבירה וגשם מייצר קרזול – לילדה מתולתלת פשוט אין סיכוי! עם זאת, אתה יכול להתמודד עם רוע החורף על ידי שילוב של משטר שיער טוב ושימוש רק במוצרים איכותיים לשיער שלך. בחירת המוצר היא ערך עליון. חפשו תכשירי ניקוי ומרככי לחות וסגנונות לחות והשאירו מוצרים.

 שמפו יתר ותת מיזוג הם האשמים הנפוצים לשיער יבש ומקורזל. מזג האוויר החורפי מחמיר עוד יותר את הנושא. לכן, לא מומלץ לבצע שמפו יותר מפעם אחת בשבוע. אני ממליצה לעשות שמפו 2-3x בחודש, לשיער יבש ו/או פגום, ו-1x בשבוע לשיער מתולתל לא פגום.

 מיזוג נכון הוא אחד השלבים החשובים ביותר לשמירה על ראש שיער בריא וזוהר. למרבה הצער, רובנו לא לוקחים את הזמן לעשות זאת בצורה מספקת. מיזוג עמוק, עם חום, מומלץ,

 בימים ה"חסרי שמפו" האחרים עושים שטיפת מיזוג – שטפו את השיער להסרת מוצרי עיצוב (כאן נכנסים שימוש במוצרים הנכונים המסיסים במים….כגון המוצרים שלנו), מרחו כמות מספקת של מרכך סרקו, שטפו והמשיכו לעיצוב. פעולה זו תשאב חזרה את הלחות הנחוצה לשיער שלך מבלי להסיר חומרי הזנה חיוניים, תשטוף לכלוך ושמן מיותר ותיתן לך התחלה נקייה רעננה.

 הימנעו ממוצרים המכילים שמן מינרלי ו/או פטרולטום כמרכיב. אל תשתמש במוצרים עם מרכיבים אלה עבור השיער המתולתל שלך או הקרקפת. שני השמנים הסינתטיים הללו מצפים וחונקים את ציר השיער החוסם את הלחות החוצה. יתר על כן, הם סותמים נקבוביות בקרקפת שלך ויכולים לעכב את צמיחת השיער. קרא את התוויות שלך. זכור, המרכיבים רשומים לפי סדר נפח. אם השיער שלך דורש שמן, השתמשי רק בשמנים טבעיים שחודרים לפיר השיער (למשל שמן קוקוס, שקדים, זית, רימון).

תערוכות שיער לחג

 תן לשיער שלך טיפול עמוק לפני החג, עם חום, במיוחד אם אתה מתכוון לעצב את שיערך בחום. צעד נוסף זה יעזור להגן על הציפורן מפני נזק.

 אין דבר יותר לא אטרקטיבי מקצוות דלילים וחוטים, במיוחד אצל בנות/נשים עם שיער מתולתל. קישוטים רגילים צריכים להיות חלק ממשטר טיפוח השיער שלך. שיער מתולתל צריך להיות גזוז לפחות כל 3 חודשים, ושבוע אחד לפני אירוע או מסיבה גדולה. אבל אל תסמוך על מישהו עם המנעולים המדהימים שלך. ודא שהמעצב שלך מכיר את עיצוב וגזירת שיער מתולתל.

 השתמש בכלים הנכונים בעת עיצוב השיער שלך. בחר תמיד במברשות זיפי חזיר טבעי ולא במברשות ניילון, מכיוון שהן נוטות לשבור את השיער במיוחד בחודשי החורף.

 אל תגזים בעיצוב החום. ייבוש יתר, גיהוץ שטוח ומתולתל ינציחו את היובש ויעודדו שבירה.

 לך טבעי! חקור את השיער שלך ואת התהילה שלו. לכו על המראה הסקסי והמבולגן. נקה, תן, תן לחות לגזרות המתולתלות שלך ותן להן להיות.

טיפ לסגנון: לאחר שהשיער שלך יבש, הצמד בעדינות טבעות שונות בקרקפת שלך עם סיכות בובי. אפשר לכמה כתמים מתולתלים להשתלשל בפנים שלך.

תן לניצוץ והשימר של עונת החגים לעורר אותך ליהנות מהתסרוקת שלך. שמלה אדומה קטנה, נעלי סטילטו מהממות, אקססוריז למות ותיק יד לוהט הם בדיוק מה שאישה צריכה כדי לסובב ראשים בכל ערב חג. השלימו הכל עם התסרוקת המושלמת וקיבלתם מראה פשוט מהמם!Source by Mahisha Dellinger

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.waudesign.com All Rights Reserved