כיצד לבחור כלי עיצוב שיער

/
/
/
15 Views

עיצוב שיער הפך לאחד הדברים החשובים ביותר בכל הקשור ליופי. נשים אוהבות לעשות ניסויים שונים על ידי הכנת תסרוקות ייחודיות אפילו על בסיס יומיומי. זה נראה לא חסכוני ללכת למעצב שיער כל יום ולכן, עדיף להשיג את מראה השיער החדש שלך על ידי שימוש בכלי עיצוב כמו מחליק, מוטות סלסול, מגהץ סלסול ומייבש. זה נראה מגוחך להוציא סכום נאה של כסף על משהו שלא מתאים לצרכים שלך. ישנם דברים שאתה צריך לקחת בחשבון לפני רכישת כלי עבודה איכותיים:

1. המרקם של השיער שלך

כולנו התברכנו בסוגי שיער שונים. לחלקנו יש שיער משיי וחלק ואילו לרבים מאיתנו יש שיער יבש ומתקרזל. חשוב מאוד לדעת את המרקם המדויק של השיער שלך לפני רכישת כל מכשיר לעיצוב שיער. לדוגמה, ברזל טיטניום מתאים ביותר לשיער מקורזל.

2. גודל של כלי

בעיקרון, ישנם שלושה גדלים של כלי עיצוב שיער זמינים, כלומר קטן, בינוני וגדול. יש צורך לבחור גודל מושלם עבור השיער שלך. בדרך כלל, מידות קטנות מתאימות לשיער דק ואילו כלי עיצוב בינוניים וגדולים אפשריים לשיער עבה וארוך.

3. תכונות של כלי

להוציא צרור רופי על כלי בסיסי אינו אלא בזבוז כסף. זה נראה מטורף להשתמש במחליק יקר שלא נותן לך אפשרות לשנות את הטמפרטורה. צריך לבחור כלי ששווה את הכסף להוציא עליו. Twin Fusion הוא מכשיר מצוין המספק לך אפשרויות מרובות כמו יישור כמו גם סלסול.

4. חומר המשמש בכלי

לחומר המשמש בכל מכשיר או כלי יש חשיבות רבה. לחומרים המשמשים בצלחות יש השפעה רבה על התסרוקת שלך כמו גם על בריאות השיער. התחשבות בחומר הצלחת לפני רכישת מכשיר היא הדבר ההכרחי לעשות. בדרך כלל, החומרים הבאים משמשים בייצור מכשירי סטיילינג:

• קרמיקה

כלי שיער קרמיים מגיעים במבנים והרכבים שונים. צלחות קרמיקה טהורות וצלחות מצופות קרמיקה הן שני דברים הפוכים. לכלי קרמיקה טהור יש צלחות עשויות 100% קרמיקה טהורה בעלת תכונות שמירת חום מצוינות. זה לוקח כמה שניות כדי לחמם אותם. בעוד שלצלחות מצופות קרמיקה יש מתכת מתחת לציפוי הקרמי.

• טיטניום

כלי שיער טיטניום טובים בהרבה מכלי קרמיקה מכיוון שהם סופגים יותר חום ועמידים יותר.

• סיליקון וטפלון

סיליקון וטפלון משמשים גם בכלי עיצוב שיער, אך עלולים להתקלף מהמגהץ.

• טורמלין

זהו מינרל סיליקט קריסטל שעוזר לך להשיג מראה שיער מבריק וקופצני.Source by Agha Raza

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.waudesign.com All Rights Reserved