מדריך להתאמה אישית של רעמות אנגורה סוס דגם ברייר

/
/
/
18 Views

בעלות על סוס דגם ברייר זה כיף, אבל מה שמתגמל עוד יותר הוא ליצור גרסאות מותאמות אישית משלך! אתה יכול להשיג כמה תוצאות מציאותיות ויפות להפליא על ידי הוספת רעמת אנגורה וזנב, למשל.

בתור התחלה, תצטרך לאסוף כמה חומרים. ראשית, תזדקק לסוס דגם צבוע (עץ או פלסטיק) ושוק של אנגורה בצבע תואם, באורך של לפחות מטר, אולי שני מטרים. זה לא חייב להיות סוס ברייר כי אותם שלבים יעבדו כמעט עם כל מותג של סוס דגם. דבק שעובד היטב הוא ה-Tacky Glue של Aleene. תרצו גם זוג מספרי רקמה וגם מספריים קטן נוסף עם להבים מחודדים (סט שמיועד לילדים הוא בדרך כלל קטן מספיק). אתה תשתמש בקיסמים עגולים כדי לתקוע את השיער למקומו.

בסופו של דבר, החלק המהנה באמת הוא הסטיילינג – אתה יכול לסרק ולהרטיב את השיער למקומו. לשם כך, תרצו להשתמש בעכבר ללא אלכוהול או בג'ל ספריי (מהסוג עם "אחיזה נוספת"). מברשות קטנות שעובדות היטב לעיצוב הן מברשת שיניים, מברשת גבות או מברשת לניקוי אקדח.

כדי להכין את דגם הסוס, תצטרך לקדוח תעלה צרה במורד הצוואר (בחלק מדגמי ברייר, תצטרך לקצץ את הרעמה הקשה שבולטת החוצה) ולחתוך את הזנב הקשיח לגודל היחסי של הסוס. עצם הזנב.

לאחר מכן, תתחיל להדביק את הרעמה שלו. אתה תרצה להתחיל בקמל ולהתחיל עם חתיכות הרעמה הקצרות ביותר. תרצה לחתוך כל חלק ברוחב של אינץ' אחד. (כאן נכנסות לתמונה מספרי הרקמה.)

נסו למעוך דבק ביסודיות בקצוות פיסת האנגורה. לאחר מכן גזרו ישר לרוחבו והחזיקו את הגזרה הישרה הזו בזהירות (השתמשו במספריים הרגילות לילדים, כדי למנוע דבק על מספרי הרקמה שלכם). טפטפו דבק לאורך הקצה והכנסו לתעלה בצוואר (זכרו, אתם מתחילים עם החתיכה הקצרה הזו בקצה השכם). השתמש בקיסמים כדי לעזור לדחוף את השיער פנימה.

חתוך חתיכה ארוכה יותר של אנגורה, ועדיין תשאיר אותה ברוחב של סנטימטר אחד. חזור על תהליך הגזירה וההדבקה ודחיפתו לתעלה מעט יותר למעלה. המשיכו ללכת עד שתגיעו לראש צווארו, היכן שתהיה שביל הרסן שלו.

עכשיו אתה מוכן ליצור את המעלה שלו. זה ישתמש בשלוש חתיכות נפרדות של אנגורה. גזרו אותם יותר זמן ממה שתרצו שהענווה שלו תהיה, בעזרת מספרי הרקמה. מועכים דבק לאחד החלקים, וקוצצים אותו בריבוע עם המספריים הרגילות. לטפטף מעט יותר דבק בקצה החתך. הדביקו את החלק הזה על המצח ממש מול האוזניים.

מועכים דבק, חותכים ומטפחים תוספת עבור שני החלקים הבאים, ומוסיפים אותם ממש מאחורי האוזניים כך שהקצוות יתלו למטה וישתלבו עם החלק הראשון.

כעת, תיצור את שביל הרסן, תוסיף ריאליזם שהופך סוס דגם לסוס אמיתי, ובכן, לא ממש אמיתי אבל ממילא הרבה יותר קרוב.

קח את מספרי הרקמה וחתוך כמות קטנה של אנגורה לחתיכות עדינות מאוד. מרחו שכבה דקה של דבק על האזור שבו תרצו שמסלול הרסן יהיה – חשבו על הצורה שאתם רוצים שתהיה וכמה רחוק תרצו שהיא תתארך. עקבו אחר צורה זו בעזרת הדבק.

מרחו בזהירות את החלקים הקטנטנים והחתוכים דק על הדבק והצמידו אותם לתוך הדבק בצורה ריאלית.

הניחו לרעמה להתייבש לפחות שעה. אתה יכול לעבוד על הזנב בזמן שאתה מחכה.

תתחיל להדביק בקצה הזנב ותתקדם לכיוון גוף הסוס. מדוד את האורך הדרוש מקצה עצם הזנב לקרקע (או לגובה שאתה רוצה שהזנב יסתיים). השתמש במספרי הרקמה כדי לגזור חתיכת אנגורה מעט ארוכה מזו.

עבדו דבק לתוך הקצה החתוך עד לרוויה. גזרו ישר עם מספריים רגילות ומרחו עוד דבק. הדביקו את האנגורה מסביב לקצה עצם הזנב, כך שתעשו שכבת שיער מסביב (לא רק הדבקת שיער בחלק העליון או בצד של עצם הזנב).

חזור על התהליך הזה רק קצת יותר למעלה. המשך לחזור עם חלקים מעט קצרים יותר עד שתגיע לבסיס הזנב.

בבסיס הזנב, תשתמש בשלושה חלקים נפרדים. למדוד ולהרוות בדבק כמו קודם. חותכים את החלק האמצעי לצורת V בעזרת המספריים הרגילות. לטפטף עוד דבק ולהחיל אותו על החלק העליון של בסיס הזנב.

גזרו את שני החלקים האחרים בזווית תואמת ומרחו אחד על כל צד של עצם הזנב. הזנב אמור כעת להיות מכוסה לחלוטין בשיער. לחץ על כל השיער בצורה מאובטחת עם האצבעות בפעם האחרונה. הניחו להתייבש לפחות שעה, אולי למשך הלילה.

לאחר שהדבק יבש, אתה יכול להבריש בזהירות את הרעמה והזנב (היו עדינים לגבי זה, כדי לא לעקור את העבודה הקשה שלכם). קצץ כל סיביות ארוכות מדי. הרטיבו רעמה ומנעול עם עכבר ותיהנו מעיצוב סוס ברייר המותאם אישית החדש שלכם! המשך עם הזנב. לאחר שהמוס התייבש לחלוטין, גזרו את כל השיער העודף שנותר והשתמשו במטלית לחה או בטישו כדי לנקות בזהירות את עודפי המוס.

התוצאות מהממות! זה ידרוש קצת תרגול, אז התחל עם כמה דגמים משומשים או שבורים ופשוט תהנה לשחק. לאחר שרכשת קצת היכרות עם התהליך, תהיה מוכן לעבוד מסוס ברייר חדש לגמרי. אני בטוח שתרצה לנסות את זה שוב ושוב כדי ליצור יצירות אספנות ייחודיות הנערצות על ידי אוהבי סוסים. בקרוב החברים שלך יבקשו ממך ללמד אותם איך להתאים אישית את הסוסים שלהם!Source by Joe Kanooga

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.waudesign.com All Rights Reserved