פרויקטים מהנים ומאתגרים של ספריי מדע לשיער

/
/
/
15 Views

פרויקטים של science fair של ספריי שיער יכולים להפוך את האהבה שלך למוצרי עיצוב שיער לפרויקט מנצח של science fair. סוג זה של פרויקט מסווג בדרך כלל כניסוי יריד מדעי כימיה, אבל אל תתנו לזה להפחיד אתכם. פרויקטים של יריד מדע כימיה אינם תמיד קשים במיוחד, רבים מהם מהירים וקלים להשלמה.

כדי ליצור רעיונות לפרויקטים של ספריי המדע שלך, הצעד הראשון שלך הוא פשוט לתאר ספריי שיער. צור רשימה של מאפיינים פיזיים שיש לתרסיס שלך, כמו גם רשימה של מה שהוא עושה. לדוגמה, ערפל דביק ודק, הופך את השיער לנוקשה ויש לו ריח נעים. לאחר מכן תוכל לבודד אחד מהפריטים ברשימה שלך כדי לפתח פרויקט סביבו.

אם אתה מעוניין כיצד התרכובת הזו גורמת לשיער שלך להיות נוקשה, תוכל לפתח פרויקטים של יריד מדע כימיה החוקרים את התכונות הכימיות של מוצרי שיער. עבור פרויקט זה תרצה להסתכל על רשימת המרכיבים של התרסיס שלך. אתה יכול גם להשוות בין רשימות הרכיבים של מספר מוצרים כדי לראות אילו מרכיבים דומים ואיזה ייחודיים.

אם אתה מעוניין בפרויקטים מאתגרים של יריד המדע, שקול להעמיק בבחינה שלך. לדוגמה, תכנן ניסוי שבוחן את הקשרים המולקולריים בין תרכובות כימיות. לאחר מכן הסבירו כיצד הקשרים הכימיים הללו משפיעים על קווצות השיער שלכם וכיצד זה עוזר לשיער שלכם להחזיק סגנון שיער. עבור סוג זה של פרויקט יריד מדעי, ייתכן שתזדקק למיקרוסקופ אלקטרוני או צילומים של קשרים מולקולריים של התרכובות הכימיות שאתה עובד איתן.

שופטים בירידי מדע תמיד מעריכים חדשנות. אחת הדרכים להיות חדשניים עם פרויקט יריד המדע שלך היא להתנסות בדרכים שונות להשתמש במוצרי טיפוח שיער שאינם כרוכים בעיצוב השיער שלך. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בהם כדי להוציא מסטיק מהשטיח, כדי לשמור על חליפת השחייה שלך לא לזחול ואתה יכול אפילו להשתמש בו כחומר איטום ליצירות אמנות. בעת פיתוח השימושים האלטרנטיביים שלך, תרצה לא רק להדגים כיצד להשתמש בחומרי הבדיקה שלך בצורה לא מסורתית, אלא תצטרך גם להסביר מדוע זה עובד עבור היישום החלופי.

אמנם פרויקט בועט חשוב לזכייה ביריד מדעי, אבל זה לא המרכיב היחיד בכניסה שלך שאתה צריך לפתח. הפרויקט עצמו מהווה כ-50 אחוז מהציון הכולל שלך ב-science fair. 50 האחוזים הנותרים מורכבים מציונים שנגזרו מהשיפוט של תצוגת הפרויקט שלך, מצגת בעל פה ומהיכולת שלך לענות על שאלות השופטים לגבי הפרויקט שלך. משמעות הדבר היא שאחרי שהפרויקט שלך הושלם, תצטרך להתמקד בשאר המרכיבים של פרויקט יריד המדע שלך.Source by M. Binder

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.waudesign.com All Rights Reserved