תסרוקות אופנתיות לתספורות באורך בינוני

/
/
/
21 Views

תספורת באורך בינוני היא גזרה מושלמת לכל סוג של תסרוקת ולכל סוג של מבנה פנים. כמו תספורת באורך וארוך וקצר, גזרות באורך בינוני אינן ספציפיות כלל לסגנון. יש שפע של מגמות תסרוקות לשיער ארוך וקצר, אבל סגנונות שמתמזגים עם שיער ארוך לא יכולים להסתדר טוב על שיער קצר. מצד שני, תספורות בינוניות הן כאלה שיכולות להשתלב כמעט עם כל הסגנונות בין אם אלה ספציפיים לשיער ארוך או לשיער קצר. זה קובע כי לסוג התספורת יש בהחלט אפשרויות רחבות יותר של סגנונות וגזרות לבחירה.

להלן כמה מהתסרוקות האופנתיות לתספורות באורך בינוני:

בוב

תספורת בוב היא אחת התסרוקות הפשוטות ביותר שקל לנהל אך עם זאת מספקת סטייל ואלגנטיות. עם הבוב ישנם סגנונות שונים כמו בוב אלגנטי, בוב הפוך, ובוב מתולתל. הבוב המלוטש הוא גזרה מעולה עם השוליים בצוואר שמוסיפים נפח ודרמה לסגנון. ה-Flippy Bob כולל עיצוב עם פוני מרקם ומעט שכבות בתחתית. הבוב המתולתל מעוצב עם שכבות מדורגות קצרות מלפנים וארוכות יותר מאחור.

שכבות

שכבות נראות נהדר על כל אורך שיער כולל חתך בינוני. למעשה שכבות יכולות להיות מקסימות יותר, אטרקטיביות ורב-תכליות כאשר הן נעשות על תסרוקת באורך בינוני. באורך כזה נחתכות שכבות באופן שנותן מסגור ברור למבנה הפנים ולתווי הפנים. בהתאם לבחירה האישית והטעם יש מגוון אפשרויות שכבות לשיער באורך זה.

תלתלים

שיער באורך בינוני מחזיק תלתלים טוב יותר ואלגנטי יותר משיער ארוך. הוא ממסגר את מבנה הפנים של אדם ונותן מראה רך ומלוטש. עם כל האלגנטיות והיופי שלו, תלתלים מוסיפים קפיצה ונפח לשיער במיוחד מאחור ובצדדים. המבנה המעוגל של הסגנון הופך אותו למתאים ביותר לבעלי צורות פנים ארוכות.

חיתוך ישר

גזרה ישרה היא תסרוקת זרימה פשוטה שנראית מדהים על שיער באורך בינוני. רק זרימה חופשית למטה של ​​השיער מספקת פשטות ואותנטיות. זה נותן מראה נעים ומרהיב בשילוב עם פוני, גלים, צלצולים, פרנזים או תלתלים בתחתית.Source by Jennie Kakkad

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.waudesign.com All Rights Reserved