3 טיפים לתסרוקת לנשים מקצועיות צעירות

/
/
/
20 Views

איך אשת מקצוע צריכה לעצב את שיערה? אין תשובה אחת מדויקת לשאלה זו. מעבר להעדפות האישיות, התסרוקת המתאימה תלויה בגורמים רבים, והכי חשוב, באופי עבודתה. לתיאור התפקיד של המקצוע שבחרה יש השפעה רבה על הדרך שבה אישה צריכה לעצב את שיערה. אבל גם גורמים אחרים נכנסים לתמונה, כמו תפקידיה החברתיים האחרים והמטרות האישיות שלה. לפעמים, לגורמים האלה יש דרישות סותרות ממנה. לדוגמה, אישה עשויה להיות מתכננת אירועים שאולי זקוקה לתסרוקת ארוכה וזוהרת, אבל היא גם אמא טרייה שהתינוק שלה אוהב לתפוס את שיערה. בחירת התסרוקת הנכונה היא השגת פשרה לכל הגורמים המתנגשים ועדיין בעלת מראה חיצוני מחזק ביטחון. העצות הבאות יהיו שימושיות כדי לעזור לך לבחור את התסרוקת המקצועית המתאימה.

טיפ מס' 1: הגדר מחדש את תיאור התפקיד שלך

כדי להצליח בקריירה שלה ועדיין להיות מבינה באופנה, אישה חייבת לבחון את תיאור התפקיד שלה מנקודת מבטם של מעצבי שיער. ללא קשר למקצועה של אישה, התסרוקת שלה אמורה לעזור לה להיראות מושכת יותר. למרבה הצער, חלק מהנשים עשויות שלא לראות את הצורך בעיצוב שיערה או שהעבודה שלה מאלצת אותה להיות תקועה בתסרוקת לא מושכת.

לדוגמה, אישה שעובדת במעבדה תלבש מעיל מעבדה מגושם, יחד עם כפפות ומשקפי מגן, ולפעמים, עם אטמי אוזניים ומסיכת גז. תיאור התפקיד שלה דורש ממנה להרחיק את שיערה. לפיכך, שערה נמשך לאחור בלחמנייה חמורה. מה אם מחקר המעבדה שלה יניב סוף סוף תוצאות שראויות לתשומת לב תקשורתית? היא לא יכלה לצאת מהמעבדה שלה ונראית כמו מדען עמוס מדי שדיבר עם כוסות. במקום זאת, מעצב השיער שלה יציע תסרוקת אופנתית קצרה, אולי בוב שיקי. השיער שלה עדיין לא יהיה מהדרך בזמן שהיא מוזגת בוצה רזה לבקבוק, אבל כשהיא מסירה את המעיל, המשקפיים והמסכה, היא תיראה כמו סלבריטי בטוחה שיוצאת ממגזין אופנה. במילים פשוטות, אתה אולי חושב כמו איינשטיין, אבל אתה לא צריך להיראות כמוהו.

טיפ מס' 2: אל תשכח את היסודות

עכשיו כשאת יודעת שאת לא צריכה להיות לכודה בסטריאוטיפים ותפיסות קדומות שקשורות למקצוע שלך, תמצאי מגוון רחב של תסרוקות שאת מתפתה לנסות. זה הזמן שבו נחוצה החשיבה הדומה לאיינשטיין שלך. לא כל התסרוקות האלה ייראו טוב עליך. אתה צריך לזכור את כל החוקים, גם מדעיים וגם אסתטיים.

בכל הנוגע לתסרוקות, אלו שיציגו את התכונות הטובות ביותר שלך יהיו אלו שמתאימות לצורת הפנים שלך. לדוגמה, פנים מוארכות לא יכלו לברוח משיער ארוך במיוחד, והפנים בצורת ריבוע לא יכלו להפיק תועלת מבוב קצוץ. חוק האסתטיקה שמעצבי שיער מקפידים עליו בנאמנות הוא שיהיו תסרוקות היוצרות אשליות. למשל, תסרוקת שכבות באורך בינוני תיצור אשליה של אורך וצרות לנשים בעלות צורות פנים עגולות.

טיפ מס' 3: שאפו לסגנון חסר גיל

גורם נוסף שיש לשקול בבחירת התסרוקות הוא הגיל שלך. זה לא אומר שאת צריכה תסרוקת שמשקפת את האופנה של השנה בה נולדת. זה אומר שהתסרוקת שלך חייבת להתאים, במידה מסוימת, לציפיות החברתיות של גילך. למשל, כשאתם בשנות הארבעים שלכם, אל תתפתו להדגשות ירוקות או גזרות א-סימטריות. אם באמת רצית הדגשות, בחר את הצבעים העדינים יותר. ואם באמת רציתם להעתיק את בוב השיקי של ויקטוריה בקהאם, התפשרו עם אורך ארוך יותר או זווית פחות רדיקלית.

האם זה אומר שלנשים מבוגרות יש מבחר מוגבל יותר של תסרוקות? להיפך, לנשים מבוגרות יש יותר חופש עם תסרוקות. כשאתה בשנות הארבעים שלך, אתה באמת יכול לברוח עם הרבה דברים. אבל אתה חייב לזכור להיראות אלגנטי יותר מאשר מסוגנן, ולהיראות ממולח ולא קהה.

אם את בשנות העשרים שלך, את עדיין יכולה להעתיק הרבה מהתסרוקות הטרנדיות יותר, גם כאלו שנחשבות לקיצוניות. אבל אתה עדיין חייב לשקול את אופי העבודה שלך. לדוגמה, אם אתה עוסק בתחום הביטוח, אתה רוצה שהתסרוקת שלך תעודד את הלקוחות שלך לסמוך על היכולות המקצועיות שלך. כלומר, אתה לא רוצה שהלקוחות שלך יחשבו שאתה צעיר מדי לעבודה שלך.Source by Paul Jones

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.waudesign.com All Rights Reserved